Teātra dienas koncertuzvedums “GATAVAIS CIRKS!”
Izrāde

Teātra dienas koncertuzvedums “GATAVAIS CIRKS!”

Laiks
24. Marts, Sestdiena, 18:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 3 - 5
Pievienot
kalendāram
2018-03-24 18:00:00 2018-03-24 20:00:00 Europe/Riga Teātra dienas koncertuzvedums “GATAVAIS CIRKS!” Jelgavas Kultūras namā uz ikgadējo svētku koncertuzvedumu aicināti visi teātra mīļotāji, lai kā ierasts reizi gadā rūpes un nopietnību atliktu… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Jelgavas Kultūras namā uz ikgadējo svētku koncertuzvedumu aicināti visi teātra mīļotāji, lai kā ierasts reizi gadā rūpes un nopietnību atliktu malā, un svētku vakarā satiktos, vieglai humora un izklaides devai teātra dzīvīgākā žanra noskaņās. Kā ierasts, lai gūtu īsto teātra noskaņu būs pieejama īpašā teātra bufete gan stundu pirms pasākuma, gan starpbrīdī.

Muzikālā uzveduma “Gatavais cirks” galvenās zvaigznes kā ierasts būs Jelgavas dziedošie, dejojošie un runājošie aktieri, kuriem palīdzēs deju studija “Intriga” un Jelgavas popkoris. Radošā komanda kā ierasts Dace Vilne, Inga Ose, Ivars Pirvics, bet par muzikālo pavadījumu šogad rūpēsies Uldis Timma ar mūziķu grupu. Biļetes var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs, cena – 3 – 5 eiro.

 

 

Der zināt

item.icon.alt Bezmaksas ieeja neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Līdz 6 gadu vecumam
item.icon.alt Valoda
Latviešu

Papildinfo

Rīkotājs
JPPI "Kultūra"

Aplūko kā gāja iepriekš

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka