TDA "Zelta sietiņš" un VA "Momo" koncerts "Latvijas bērni izdejo un izdzied Eiropu"
Koncerts

TDA "Zelta sietiņš" un VA "Momo" koncerts "Latvijas bērni izdejo un izdzied Eiropu"

Laiks
28. Marts, Trešdiena, 18:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 2 - 3
Pievienot
kalendāram
2018-03-28 18:00:00 2018-03-28 20:00:00 Europe/Riga TDA "Zelta sietiņš" un VA "Momo" koncerts "Latvijas bērni izdejo un izdzied Eiropu" VIENOTI DAŽĀDĪBĀ. Šis Eiropas Savienības moto vēsta, ka 28 Eiropas valstu iedzīvotāji apvienojoties ir izveidojuši Savienību … Lielā zāle info@kjelgava.lv

VIENOTI DAŽĀDĪBĀ. Šis Eiropas Savienības moto vēsta, ka 28 Eiropas valstu iedzīvotāji apvienojoties ir izveidojuši Savienību , kurā dzīvojot viņi strādā mieram un labklājībai , vienlaikus bagātinoties no dažādām kultūrām, valodām un tradīcijām. Kopš 2004.gada 1.maija arī Latvija ir pilntiesīga Eiropas Savienības valsts. Baudām tās labumus un labvēlību, brīžam pieciešam – neērtības. Ko īsti zinām par visām pagaidām vēl 28 valstīm un tautām? Ko gribam uzzināt? Kā skan katras tautas mūzika un dziesmas, kādi soļi likti latviešu , poļu vai grieķu deju pamatā, cik krāšņi brunči un dīvainas galvassegas ir holandiešu un franču meitenēm?

Lai saņemtu atbildes uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem Tautas deju ansamblis “ Zelta Sietiņš’” un vokālais ansamblis “ Momo” ir sagatavojuši unikālu-aizraujošu un krāsainu divdaļīgu koncertu “ Latvijas bērni izdejo un izdzied Eiropu”, kuru jau 2017. gadā ir noskatījušies vairāk kā divi ar pusi tūkstošu skatītāju Cēsīs, Rēzeknē, Daugavpilī un Rīgā. 2018. gadā turpināsim šo interesanto un aizraujošo programmu rādīt vēl citviet Latvijā. Uzvedums tapis ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā materiālu atbalstu, apmaksājot visus radošos procesus , reklāmas materiālus , daļējus ceļa izdevumus.

Gatavojoties koncertiem, iepazīstot un apgūstot visu 28 valstu dejas un dziesmas dejotāji un dziedātāji paši ir pētījuši dažādu Eiropas tautu daiļradi, gatavojuši esejas par viņu dzīvesveidu un parašām, meklējuši vizuālos materiālus .Koncerta dienās ar tiem tiks iepazīstināti skatītāji un arī viņi tiek aicināti jau iepriekš apgūt zināšanas par Eiropas Savienību, lai varētu atbildēt uz koncerta vadītāju –aktrises Annas Šteinas un TV sejas Kaspara Ozoliņa āķīgajiem jautājumiem, tā nopelnot dažādas balvas. Vienosimies uzziņas un daiļrades priekā !

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka