Stādu dienas Jelgavā 2019
Svētki

Stādu dienas Jelgavā 2019

Laiks
11. Maijs - 12. Maijs
Vieta
Jelgavas pils
Cena
Ieeja bez maksas
Pievienot
kalendāram
2019-05-11 09:00:00 2019-05-12 17:00:00 Europe/Riga Stādu dienas Jelgavā 2019 Jelgavas pilsēta aicina apmeklēt Latvijas Stādu dienas Jelgavas pils parkā 11. un 12. maijā. Stādu dienas pulcēs vairāk kā 200 stādu… Jelgavas pils info@kjelgava.lv

Jelgavas pilsēta aicina apmeklēt Latvijas Stādu dienas Jelgavas pils parkā 11. un 12. maijā. Stādu dienas pulcēs vairāk kā 200 stādu audzētājus, dažādu sēklu, dārza tehnikas, darbarīku un citu dārza preču tirgotājus vienviet. Apmeklētājiem būs iespēja ne tikai iegādāties visu nepieciešamo dārza labiekārtošanai – sākot no stādiem līdz pat siltumnīcām, bet arī saņemt profesionālu stādu audzētāju un citu dārza preču ražotāju un tirgotāju konsultācijas.

Jau vienpadsmito reizi tiek organizētas Stādu dienas, kas Jelgavas pilsētu uz vienu nedēļas nogali padara par lielāko stādu un dārza inventāra iegādes vietu Latvijā. Pils parks un pagalms apmeklētājiem būs atvērts 11. un 12. maijā. 

Stādu dienās ikviens atradīs ko sev tīkamu, sākot no augļu koku un ogulāju stādiem, vasaras puķēm, ziemcietēm, garšaugiem un ārstniecības augiem, dekoratīvajiem kokiem un krūmiem, vīteņaugiem, skujeņiem un beidzot ar graudzālēm un dažādām sēklām.

Augsnes uzlabošanai un bagātināšanai plašā piedāvājumā būs gan kūdras substrāti, minerālu un mikrobioloģiskie mēslojumi, gan augsnes maisījumi. Savukārt dārza apsaimniekošanas un labiekārtošanas darbu veikšanai varēs piemeklēt sev ērtākos dārza apavus un darba cimdus un darbarīkus. Amatniecības sektorā apmeklētājus sagaida metāla, akmens un koka dārza dekori, mēbeles, grozi, šūpuļtīkli, dažādi pinumi, puķupodu ietvari un citas noderīgas lietas.

Latvijas Stādu dienas ir notikums visai ģimenei, tādēļ, paralēli tirdzniecības sektoram, Pils saliņā darbosies atrakcijas bērniem, kafejnīca, kā arī uz skatuves notiks kultūras programma, kurā uzstāsies Jelgavas tautas deju kolektīvi.

Kultūras programma:

Sestdien, 11. maijā

11.00 TDA “Jaunība”, vad. A.Noviks un VPDK “Rota”, vad. L.Muskare

11.30 VPDK “Laipa” un SDK “Ozolnieki”, vad. M.Skrinda

12.15 TDA “Kalve”, vad. G.Skuja un VPDK “Kalve”, vad. L.Galejs

13.20 TDA “Diždancis” un TDA “Ritums”, vad. I Karele

14.20 Tirkīzkora ansamblis, vad. Ž.Siksna

Svētdien, 12. maijā

11.00 TDA “Lielupe” sezonas atskaites koncerts, vad E.Simsone

Koncerta viesi BDK “Ieviņa”, vad. L.Ozola

 

Stadudienas_2019.jpg


Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts.

Aplūko kā gāja iepriekš

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka