Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde "PRIEKS"
Izrāde

Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde "PRIEKS"

Laiks
9. Marts, Piektdiena, 19:00
Vieta
K/n “Rota”
Cena
€ 7
Pievienot
kalendāram
2018-03-09 19:00:00 2018-03-09 21:00:00 Europe/Riga Rūdolfa Kugrēna stāvizrāde "PRIEKS" Pazīstamais pašmāju komiķis Rūdolfs Kugrēns savā jaunajā stāvizrādē ir pievērsies vienai no vienkāršākajām un reizē grūtāk definējamajām cilvēka… K/n “Rota” info@kjelgava.lv

Pazīstamais pašmāju komiķis Rūdolfs Kugrēns savā jaunajā stāvizrādē ir pievērsies vienai no vienkāršākajām un reizē grūtāk definējamajām cilvēka izjūtām - priekam.

“Kad man pašam saka - esi priecīgs, es tiešām samulstu. Es varu viegli “noķert” skumjas, pārsteigumu un citas emocijas, kas to rada, un kā tās izpaužas. Bet prieks, prieks ir tāda viena dzirkstele, viens “piešķīliens”, kas ne tikai katru reizi ir citāds, bet arī rodas no pilnīgi dīvainām un pat ne vienmēr pozitīvām lietām,” izrādes nosaukumu skaidro Rūdolfs Kugrēns. “Šajā izrādē man gribas skaļi padomāt par to, kas rada prieku, kas to sabojā un kāpēc mums ir tik svarīgi justies priecīgiem. Un es ceru, ka pēc izrādes mēs visi tā kolektīvi arī jutīsimies kaut drusku priecīgāki.”

Rūdolfs Kugrēns ir Latvijas jaunās paaudzes stāvkomēdijas jeb stand - up zināmākais pārstāvis.

Rūdolfs plašāku atpazīstamību guvis kā viens no 4 komiķiem, kurš jau trešo gadu pēc kārtas “cepinājis” politiķus Sarunu festivāla LAMPA “Politiķu cepienā”, kā arī vadījis raidījumu par šova “X faktors” aizkulisēm - “Extra faktors”. 

Der zināt

item.icon.alt Valoda
Latviešu

Papildinfo

Rīkotājs
Zib-Te, biedrība

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka