Rokmūzikls jauktā kora aranžijā “Svešās asinis” kamerkora “Muklājs” sniegumā
Koncerts

Rokmūzikls jauktā kora aranžijā “Svešās asinis” kamerkora “Muklājs” sniegumā

Laiks
21. Janvāris, Svētdiena, 16:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 4.50 - 5.50
Pievienot
kalendāram
2018-01-21 16:00:00 2018-01-21 18:00:00 Europe/Riga Rokmūzikls jauktā kora aranžijā “Svešās asinis” kamerkora “Muklājs” sniegumā Parīze, Brisele, Pēterburga, Berlīne, Londona, Stokholma, Mančestera... kas tālāk? 21. gadsimtā, kad vairākās pasaules… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Parīze, Brisele, Pēterburga, Berlīne, Londona, Stokholma, Mančestera... kas tālāk?

21. gadsimtā, kad vairākās pasaules vietās notiek nežēlīga karadarbība, kas vērsta pret citādi domājošiem un Eiropu pāršalcis masīvs terorisma vilnis, ar šo jaunizveidoto koncertuzvedumu mēs, kamerkoris "Muklājs"  vēlamies akcentēt komponista Andra Vilcāna un libreta autora Ilmāra Šlāpina darba īpašo aktualitāti mūsdienās. 

Koncertuzvedums „Svešās asinis” muzikālo pamatdomu izsaka ārkārtīgi jaudīga un tajā pašā laikā smeldzīga Andra Vilcāna industriālā roka stila mūzika, kuru kora salikuma aranžijā kopā ar solistiem izpildīs kamerkora "Muklājs" dziedātāji.  Savukārt uzveduma režisora koncepcijas pamatā ir parādīt mūsu sabiedrības bailes.  Bailes no atšķirīgā, kas ir pastāvējušas visos laikos, šobrīd ir aktualizējušās kā nebeidzama cīņa starp liberālo un konservatīvo sabiedrības pusi. Vienlaikus pastāv visa atšķirīgā un individuālā slavināšana un pieņemšana, bet tam pretī – pilnīgs noliegums, apelējot pie ļoti aptuveni definētām konservatīvām un tradicionālām vērtībām.  Šī baiļu atmosfēra, kas valda visapkārt, ir viens no galvenajiem faktoriem, kas padara “Svešās asinis” par īpaši aktuālu stāstu šobrīd. 

 

Der zināt

item.icon.alt Valoda
Latviešu

Papildinfo

Rīkotājs
Kamerkoris Muklājs, biedrība

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka