Repera Wordsmith meistarklase un koncerts
Pasākumu cikls

Repera Wordsmith meistarklase un koncerts

Laiks
17. Maijs, Piektdiena, 15:30
Vieta
Hercoga Jēkaba laukums
Cena
Ieeja bez maksas
Pievienot
kalendāram
2019-05-17 15:30:00 2019-05-17 15:30:00 Europe/Riga Repera Wordsmith meistarklase un koncerts Wordsmith ir hip-hopa mākslinieks no Baltimoras, ASV, kas rada pieejamu un izklaidējošu mūziku sabiedrības vairumam, liekot uzsvaru uz… Hercoga Jēkaba laukums info@kjelgava.lv

Wordsmith ir hip-hopa mākslinieks no Baltimoras, ASV, kas rada pieejamu un izklaidējošu mūziku sabiedrības vairumam, liekot uzsvaru uz spēcīgu, motivējošu ziņu. 2018.gadā 16. ASV Neatkarīgās mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā Wordsmith ieguva balvu par labāko repa, hip-hopa albumu, kā arī radīja oriģinālu stāstījumu Baltimoras Simfoniskā orķestra skaņdarbam “Dzīvnieku karnevāls”.

Repera pavadošās grupas sastāvā ir mūziķi, kuri profesionāli spēlē bungas, taustiņinstrumentus, kā arī papildina muzikālos skaņdarbus ar vokālu un deju kustībām, izceļot Amerikas hip-hopa kultūru meistarklasēs un koncertos. Mūziķi savā programmā pievēršas vairākām būtiskām tēmām, kā, piemēram, izteikšanās brīvība, motivācijas trūkums, sabiedrības tolerance un diskriminācija, īpaši uzrunājot gados jaunus cilvēkus.

Meistarklase un koncerts Jelgavā norisināsies 17.maijā, Hercoga Jēkaba laukumā. Meistarklase notiks plkst. 15.30 un koncerts 18.00.

Ieeja koncertā un meistarklasē bez maksas.

Wordsmith tūre Latvijā notiek sadarbībā ar Amerikas Savienoto Valstu vēstniecību Latvijā.

https://wordsmithmusic.com/

 

Wordsmith Jelgava (2).png

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka