Raimonda Pauls, koris "Spīgo" un Daumants Kalniņš koncertā "Pūpoliņi un zvirbulīši"
Koncerts

Raimonds Pauls, koris "Spīgo" un Daumants Kalniņš koncertā "Pūpoliņi un zvirbulīši"

Laiks
8. Maijs, Trešdiena, 18:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 4 - 10
Pievienot
kalendāram
2019-05-08 18:00:00 2019-05-08 18:00:00 Europe/Riga Raimonds Pauls, koris "Spīgo" un Daumants Kalniņš koncertā "Pūpoliņi un zvirbulīši" Koncerta Pūpoliņi un zvirbulīši centrālā ass būs Maestro Raimonda Paula nule kā radītās Putnu dziesmas  Lielā zāle info@kjelgava.lv

Koncerta Pūpoliņi un zvirbulīši centrālā ass būs Maestro Raimonda Paula nule kā radītās Putnu dziesmas solistam Daumantam Kalniņam. Inesei Zanderei putni šķiet cilvēcīgām īpašībām apveltīti, tie ir dauzonīgi, bērnišķīgi, lielīgi un dramatiski. Šis cikls šoreiz iegūs vēl nebijušu skanējumu, tas iezaigosies, piedaloties arī Spīgo meiteņu balsīm, veidojot saspēli ar Daumantu un pašu Maestro pie klavierēm.

Koncertā tiks izdziedāts vēl astoņdesmitajos gados zēnu korim rakstītās "Vītola stabules dziesmas" ar Viļa Plūdoņa poētisko tekstu. Tik skaisti par gadalaiku maiņu diez vai ir rakstījis vēl kāds cits latviešu dzejnieks. Jauns papildinājums šim ciklam būs speciāli radīts pavadījums stīgu kvartetam ar Sinfoniettas Rīga spožajiem mūziķiem, vēloties akcentēt šo brīnišķīgo melodiju zelta klasikas statusu.

Marta Spārniņa (vijole),
Signe Šteimane (vijole),
Dāvis Sliecāns (alts),
Kārlis Klotiņš (čells).

Koncertā izskanēs arī skaistākās dziesmas no meiteņu kora Spīgo un Maestro Raimonda Paula kopīgi veidotā CD Ja man saule roku dotu, kā arī no Daumanta Kalniņa repertuāra.

Jelgavas 4. vidusskolas meiteņu koris Spīgo ir divkārtējs Vispārīgo Dziesmu svētku Lielās balvas ieguvējs, Šveices starptaustiskā konkursa Montreux 2018. Grand Prix ieguvējs, Latvijas pārstāvis un 3. vietas ieguvējs Starptautiskajā koru Eirovīzijā 2017. Diriģente Zane Stafecka, vokālā pedagoģe Līga Anševica. Koncerta diriģente un mākslinieciskā vadītāja Līga Celma-Kursiete.

Afišā izmantots Intas Celmiņas gleznas reprodukcijas fragments.


Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka