MAĢISKO BURBUĻU TRIKU IZRĀDE
Izrāde

MAĢISKO BURBUĻU TRIKU IZRĀDE

Laiks
8. Novembris, Svētdiena, 16:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 11- 15
Pievienot
kalendāram
2020-11-08 16:00:00 2020-11-08 16:00:00 Europe/Riga MAĢISKO BURBUĻU TRIKU IZRĀDE Sveicināti mazie un lielie maģisko burbuļu triku izrādes MISTERY BUBBLES apmeklētāji! Priecājamies par lielo interesi par izrādi!… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Sveicināti mazie un lielie maģisko burbuļu triku izrādes MISTERY BUBBLES apmeklētāji!

Priecājamies par lielo interesi par izrādi! Vēlamies  Jums paziņot, ka viss kārtībā -  izrādes notiek un burvju mākslinieks jau gatavo Jums dāvaniņas.  Mēs brauksim pie Jums, un, ievērojot  jaunos noteikumus, aicinām laicīgi sagatavot maskas (jālieto obligāti no 13 gadu vecuma), lai aizsargātu sevi un citus no dusmīgā Covidbubuļa!

Mistery Bubbles komanda 


Maģisko burbuļu triku izrāde “Mistery Bubbles”
(šovs bērniem un ģimenēm)

Burbuļu iluzionists, neona istaba, dūmu specefekti, burbuļu triki, animatori, vakara vadītājs ar rotaļām.
Beidzot arī Latvijā vēl neredzētā šovā vērosim pasaules klases burbuļu trikus, iluzionista Robert Valdman izpildījumā, kurš priecējis apmeklētājus visā pasaulē.

Katrai bērnu biļetei līdzi DĀVANIŅA – komplekts ar profesionālu burbuļu rīku un šķidruma koncentrātu 2,5 litriem burbuļu. Dāvaniņa skaistā dāvanas iepakojumā. Uzreiz pēc izrādes varēsiet pilnveidot burbuļu veidošanas mākslu arī mājās un pārsteigt kaimiņus ar neredzētiem lielo burbuļu priekiem. Dāvaniņas izsniedz pie ieejas pirms izrādes. Biļetes nopērkamas internetā www.bilesuparadize.lv un tās tirdzniecības vietās/kasēs. Biļetes cena bērniem no 11-15 eiro (komplektā burbuļu DĀVANIŅA 15 eur vērtībā ). Vecākiem vai pavadoņiem 6-10 eur. Izvēloties vecāku vai pavadoņa biļeti ar atlaidi, dāvaniņa netiek pievienota. Ja vēlaties saņemt dāvaniņu, Jums jāiegādājas bērnu biļete.

  • Biļetes būs nopērkamas arī uz vietas, par vietu pieejamību zvanīt - 28600213
  • Pasākumā skatītāji varēs nofotografēties īpašā neona foto darbnīcā, kura tiks aprīkota ar speciālājām UV gaismām, lai bildes būtu īpaši košas un jautras.
  • Gaismas un dūmu specefekti padarīs izrādi aizraujošu gan lieliem, gan maziem. (ballīte aizstāta ar citām aktivitātēm no sēdvietām, sakarā ar ierobežojumiem)
  • Uz vietas būs pieejams burbuļu veikaliņš, kurā varēs iegādāties citus burbuļu rīkus lielo burbuļu priekiem no www.ziepjuburbuli.lv
  • Durvis uz pasākumu vērs vaļā jau stundu pirms izrādēs, lai varētu ieņemt sēdvietas. Izrādes ilgums - viena stunda un trīsdesmit minūtes.
  • Biļešu skaits ļoti ierobežotā daudzumā! Pasākums tiek rīkots, ievērojot drošu distanci starp sēdvietām un 50% ietilpību zālē.
  • Bērni līdz 1 gadam (ieskaitot) vecāku uzraudzībā, neaizņemot papildu vietu – tiek ielaisti bezmaksas. Vecākam jāpērk biļete.

Pasākumi notiek atbilstoši Covid-19 jaunajiem ierobežojumiem par distancēšanos, līdz ar to uztraukumam nav pamata. Vecākiem jāvelk maska, bērniem sākot no 13 gadiem. Sēdvietas tiek personalizētas un izvietotas likumā noteiktajā attālumā. Visi pasākumi norisinās pēc paredzētā kalendāra un izmaiņu nav. Izrādes atcelšanas un arī pārcelšanas gadījumā, nauda tiek atgriezta 2 darba dienu laikā pēc saziņas ar pasākuma organizatoru. Pārcelšanas gadījumā, biļetes derīgas uz jauno izrādes laiku un ir iespēja arī tās samainīt uz citas pilsētas izrādi.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka