Leļļu izrādē bērniem un vecākiem "Labākais draugs"
Izrāde

Leļļu izrāde bērniem un vecākiem "Labākais draugs"

Laiks
23. Oktobris, Otrdiena, 15:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 3
Pievienot
kalendāram
2018-10-23 15:00:00 2018-10-23 15:00:00 Europe/Riga Leļļu izrāde bērniem un vecākiem "Labākais draugs" LABĀKAIS DRAUGS ir leļļu izrāde bērniem, kura pirmizrādi piedzīvoja Latgales vēstniecībā GORS. Jaunās lelles, ko izgatavojuši… Lielā zāle info@kjelgava.lv

LABĀKAIS DRAUGS ir leļļu izrāde bērniem, kura pirmizrādi piedzīvoja Latgales vēstniecībā GORS. Jaunās lelles, ko izgatavojuši animācijas studijas Avārijas brigāde mākslinieki, ir paredzētas spēlei uz galda. Izrādē piedalās 6 lelles  -  Zaķis, Zilonēns, Vāvere, Pūce, Vilcēns un Robots.

Kādu dienu, Zaķis sastrīdējās ar saviem draugiem un nolēma pats sev izgatavot jauno labāko draugu – ROBOTU, kurš turpmāk visu darītu viņa vietā! Bet, vai  tiešām ROBOTS izrādīsies labāks draugs par VĀVERI, VILCĒNU un ZILONĒNU, jūs uzzināsiet izrādē!

Izrādē bērni mācās saprast: Kas ir draudzība? Kādam ir jābūt labam draugam? Un kas ir svarīgāks – jaunākās tehnoloģijas vai īsta draudzība.

Režisors: Lugas režisors un autors ir Armands Ekštets, kurš ilgu laiku ir strādājis dažādos Latvijas leļļu teātra projektos - Māra Putniņa un Jāņa Cimermaņa izrādēs„ Uguns dvēselīte”, „Zaķu kāposti”, LTV1 bērnu raidījumu ciklā „Leļļu Namiņš”, u.c

Lelles veidojuši animācijas studijas AVĀRIJAS BRIGĀDE mākslinieki.

Režisors: Armands Ekštets

Izrādes garums: 50 min

Žanrs: leļļu izrāde bērniem

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka