Kubas mūziķu apvienība HABANA TRADICIONAL
Koncerts

Kubas mūziķu apvienība HABANA TRADICIONAL

Laiks
27. Augusts, Ceturdiena, 19:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 10 - 8
Pievienot
kalendāram
2020-08-27 19:00:00 2020-08-27 19:00:00 Europe/Riga Kubas mūziķu apvienība HABANA TRADICIONAL Kubiešu mūziķu apvienība ar programmu Habana Tradicional. Soliste Yaqueline Castellanos dzimtenē dēvēta par “Artista más popular de Cuba” … Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

Kubiešu mūziķu apvienība ar programmu Habana Tradicional. Soliste Yaqueline Castellanos dzimtenē dēvēta par “Artista más popular de Cuba” (populārākā Kubas māksliniece). Uzstājusies kopā ar leģendārajiem “Buena Vista Social Club” mūziķiem, līdz uzsāka savu karjeru starptautiskajā arēnā. Apvienībā  darbojas perkusionisti no “Classic meets Cuba”, kā arī citi mūziķi, kas uzstājušies kopā ar tādiem slaveniem Kubas māksliniekiem kā Compay Segundo, Chucho Valdez un daudziem citiem, veidojot autentisku un spēcīgi oriģinālu skanējumu.

Karību jūras salu mūzika ar savu ritmiski melodisko bagātību un emocionālo dziļumu!

Ievērojot valstī esošo situāciju, koncertsērijas rīkotāji īpašu uzmanību pievērsīs visiem valstī noteiktajiem ierobežojumiem.

Pasta salā, blakus brīvdabas koncertzālei "Mītava", atvērts arī Baltijā lielākais Smilšu skulptūru parks, kas strādā katru dienu no plkst. 10.00 līdz 20.00. Aicināma apmeklētājus:
- būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju 2m distanci
(izņēmums – personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā);
- ievērot roku higiēnu;
- izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
Pasākumu norišu vietas organizatoram ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju norišu vietā un aicināt tās atstāt norišu vietu.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka