Koncerts “Dzimtai zemei”. Uzlūdz koncertapvienība “Kungi”
Koncerts

Koncerts “Dzimtai zemei”. Uzlūdz koncertapvienība “Kungi”

Laiks
1. Novembris, Ceturdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 8 - 12
Pievienot
kalendāram
2018-11-01 19:00:00 2018-11-01 19:00:00 Europe/Riga Koncerts “Dzimtai zemei”. Uzlūdz koncertapvienība “Kungi” Jau šoruden visā Latvijā uz sava jaunā albuma atvēršanas koncertiem Uzlūdz Kungi - Guntis Skrastiņš, Artis Robežnieks, Andris Skuja, Žoržs… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Jau šoruden visā Latvijā uz sava jaunā albuma atvēršanas koncertiem Uzlūdz Kungi - Guntis Skrastiņš, Artis Robežnieks, Andris Skuja, Žoržs Siksna, Dainis Porgants, izcilais saksofona virtuozs Raivo Stašans un komponists Gaitis Lazdāns .

Jaunā koncertprogramma " DZIMTAI ZEMEI " klausītājus priecēs ar lielisku mūziku, labu humoru un pārsteigumiem kolosālā atmosfērā!

Kā jau ierasts, koncerti ir ieplānoti visā Latvijā . Šie būs svētki gan klausītajiem, gan arī pašiem māksliniekiem, jo šogad tiek izdots koncertapvienības KUNGI pirmais debijas albums, kurš noteikti būs pieejams arī koncertu norises vietās. Jaunajā diskā būs iekļautas ne tikai mākslinieku solo dziesmas, bet arī kopīgi izpildītās -
" Dzimtai Zemei", "Mūsu Sirdis Pieder Jums', "Ar Tevi Vien" u.c

Tā kā šis ir arī mūsu Dzimtās Zemes jubilejas gads, tad jaunajā koncertprogrammā skanēs skaistākās dziesmas par Latviju, būs pirmatskaņojumi no jaunā albuma un instrumentāli skaņdarbi no saksofonista Raivo Stašana topošā diska, kā arī sen nedzirdēti hiti .
Par koncertprogrammas muzikālo daļu un dziesmu aranžijām rūpēsies komponists Gaitis Lazdāns.

Der zināt

item.icon.alt Valoda
Latviešu

Papildinfo

Rīkotājs
Galapro IK

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka