KINO/ KOMĒDIJA "KINO UN MĒS"
Kino

KINO/ KOMĒDIJA "KINO UN MĒS"

Laiks
6. Novembris, Piektdiena, 15:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 4
Pievienot
kalendāram
2020-11-06 15:00:00 2020-11-06 15:00:00 Europe/Riga KINO/ KOMĒDIJA "KINO UN MĒS" Filmizrāde/komēdija Kino un mēs, 2020, rež. M.Kaža, lomās - Jānis Skutelis, Egons Dombrovskis un Andris Keišs … Lielā zāle info@kjelgava.lv

Filmizrāde/komēdija Kino un mēs, 2020, rež. M.Kaža, lomās - Jānis Skutelis, Egons Dombrovskis un Andris Keišs 

“Kino un mēs” ir mūsdienīgas formas pieteikums – filmizrāde, kurā apvienoti teātra un kino elementi. Aktieru trijotne ar komiskām un izklaidējošām ainām atklāj leģendārās Rīgas kinostudijas aizkulises, un,  izrādās, ka slavenie režisori, operatori un aktieri piedzīvojuši dažādas amizantas likstas un savstarpējus konfliktus, lai radītu tos mākslas darbus, kas tagad jau kļuvuši par plaši pazīstamu klasiku.

Filmizrādes garums 1h 20 min


Aicinām pasākuma apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju 2m distanci, roku higiēnu. Izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja noteikta jebkāda veica izolācija.

Uz pasākumiem ar personalizētām biļetēm apmeklētāji aicināti ņemt līdz personu apliecinošus dokumentus, kas būs jāuzrāda pie ieejas norises vietā. Informējam, ka pasākuma organizators var veikt personas datu apstrādi.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka