JUMPRAVA - PA VĒJAM
Koncerts

JUMPRAVA - PA VĒJAM

Laiks
19. Septembris, Sestdiena, 19:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 15 - 30
Pievienot
kalendāram
2020-09-19 19:00:00 2020-09-19 19:00:00 Europe/Riga JUMPRAVA - PA VĒJAM Mūzikas grupa “Jumprava”, kura pagājušajā rudenī atzīmēja savu 35. jubileju, pēdējos gados koncertus sniedz reti. Tāpēc katra viņu uzstāšanās ir… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

Mūzikas grupa “Jumprava”, kura pagājušajā rudenī atzīmēja savu 35. jubileju, pēdējos gados koncertus sniedz reti. Tāpēc katra viņu uzstāšanās ir dvēseles baudījums ikvienam grupas fanam un viņu mūzikas cienītājiem. Koncertzāle "Mītava" ir viena no retajām vietām, kur šogad uzstāsies “Jumprava”. Koncertā skanēs visiem zināmās dziesmas: “Ziemeļmeita”, “Peldētājs”, “Ēnas”, “Vēlreiz”, “Pa vējam”, “Lēna upe”, “Nedaudz par viņu” u.c. tautā iemīļotas dziesmas.

Biļetes dažādās cenu kategorijās pēc kvalitātes neatšķiras. Aicinām sākumā iegādāties lētākās biļetes. Tuvojoties pasākuma dienai, biļešu cenas pieaugs.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja bez maksas.
Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Materiāli var tikt izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.


Aicināma pasākuma apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju 2m distanci, roku higiēnu, kā arī izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja noteikta jebkāda veica izolācija.

Uz pasākumiem ar personalizētām biļetēm apmeklētājiem aicināti ņemt līdz personu apliecinošs dokuments, kas būs jāuzrāda pie ieejas norises vietā. Informējam, ka pasākuma organizatori var veikt personas datu apstrādi.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka