Jelgavas Jaunā teātra pusaudžu studijas izrāde "Robežas"
Izrāde

Jelgavas Jaunā teātra pusaudžu studijas izrāde "Robežas"

Laiks
20. Oktobris, Sestdiena, 13:00
Vieta
K/n “Rota”
Cena
€ 2 - 3
Pievienot
kalendāram
2018-10-20 13:00:00 2018-10-20 13:00:00 Europe/Riga Jelgavas Jaunā teātra pusaudžu studijas izrāde "Robežas" Pusaudžu studija turpina autordarbu tradīciju JJT pusaudžu studijas izrāde "Robežas" stāsta par dzīvi bērnunamā. Stāsta… K/n “Rota” info@kjelgava.lv

Pusaudžu studija turpina autordarbu tradīciju

JJT pusaudžu studijas izrāde "Robežas" stāsta par dzīvi bērnunamā. Stāsta savu versiju, kura balstīta aktieru, kuri arī izrādes autori, personīgajā pieredzē, kas iegūta, vācot dažādus medijos pieejamus materiālus un tiekoties ar bērnu nama bērniem un skolotājiem. Iestudējuma "Robežas" radošā komanda cenšas izvairīties no viena un vienīga viedokļa un patiesības vai apgalvot, ka spēj pilnīgi personificēties ar dzīvi, par kuru stāsta. Šis stāsts ir par to kā jaunieši redz savu paaudzi, kuru dzīve ir nolikusi citā sociālajā, ģimenes un attiecību modelī.

Pazudis Pauls!

Stāsts ir par kādu nakti bērnu namā, ir pazudis Pauls, un šis notikums maina visu jauniešu turpmāko ikdienu. Bērnu nama vadība tiek nomainīta un katrs jaunietis uz pēkšņi piemeklējušo situāciju noraugās no atšķirīgas pozīcijas. Kādam ir noslēpums, kādam tuvojas dzimšanas diena, kādam ir jūtas, bet neskatoties uz atšķirīgo, viņus visus vieno vēlme nosargāt savu vietu un nevienam neatklāt trauslo emocionalitāti.

Cik grūti būt pusaudzim?

“Esmu pārliecināts, ka liekot pusaudžiem tēlot dzīvniekus vai pieaugušos, teātra pieredze viņiem nespēj sniegt neko vairāk kā ķermeniskas reakcijas. Lai mēs kopīgi veidotu stāstu, vispirms mums ir jāatrod aktuāla problēma vai interesējoša tēma, kas pusaudžiem ir svarīga šeit un tagad .” nelielu ieskatu izrādes tapšanas gaidā sniedz R. Gāle.

Režisors R. Gāle. Dramaturğe Z.Gāle.

Biļetes K/n "Rota".

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka