Jelgavas Jaunā teātra izrāde “Mirklis”
Izrāde

Jelgavas Jaunā teātra izrāde “Mirklis”

Laiks
15. Maijs, Trešdiena, 17:30
Vieta
K/n “Rota”
Cena
€ 2 - 3
Pievienot
kalendāram
2019-05-15 17:30:00 2019-05-15 17:30:00 Europe/Riga Jelgavas Jaunā teātra izrāde “Mirklis” “Mirklis”, tas ir stāsts par to, cik grūti ir būt pusaudzim šajā “sociālo tīklu laikmetā”, un, cik patiesi svarīgi ir saglabāt saiti ar… K/n “Rota” info@kjelgava.lv

“Mirklis”, tas ir stāsts par to, cik grūti ir būt pusaudzim šajā “sociālo tīklu laikmetā”, un, cik patiesi svarīgi ir saglabāt saiti ar realitāti.

Jāpiebilst, ka šogad darbu Jelgavas Jaunajā teātrī uzsāka režisore Antra Leite-Straume, un, šī būs viņas pirmā izrāde jaunajā darba vietā, kura iestudēta ar 15 pusaudžu grupas dalībniekiem vecumā no 14-17 gadiem, no kuriem lielākā daļa aktīvi darbojas teātrī jau kādu laiku.

“Šodien dzīve bez mobilā telefona nav iedomājama. Tas ir līdzi vienmēr un visur - darbā, atpūtā, pat vannasistabā, un telefona sākotnējā funkcija - piezvanīt - ir tikai viena no daudzajām iespējām, ko piedāvā mūsu viedierīces. Mirkļu iemūžināšana ir kļuvusi pieejamāka kā jebkad agrāk, tāpēc, iegādājoties telefonu, teju svarīgākais kritērijs ir foto kameras kvalitāte. Mēs iemūžinām visu - ēdienu, mājdzīvniekus, jaunās kurpes, pastaigu dabā, koncertus, garāmgājējus, bet vai šajā straujajā tehnoloģiju laikmetā mākam apstāties un izbaudīt mirkli?” komentē režisore.

Biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā Jelgavas kultūras nama kasē, vai izrādes dienā – kultūras namā “Rota”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka