“Jelgavas Jaunā teātra” bērnu teātra grupas izrāde – oriģināldarbs “Degungalā”
Izrāde

“Jelgavas Jaunā teātra” bērnu teātra grupas izrāde – oriģināldarbs “Degungalā”

Laiks
24. Februāris, Sestdiena, 18:00
Vieta
K/n “Rota”
Cena
€ 2 - 3
Pievienot
kalendāram
2018-02-24 18:00:00 2018-02-24 20:00:00 Europe/Riga “Jelgavas Jaunā teātra” bērnu teātra grupas izrāde – oriģināldarbs “Degungalā” Bērnu studijas dalībnieki iestudē detektīvsižetu Jelgavas Jaunā teātra bērnu studijas dalībnieki jaunajā izrādē… K/n “Rota” info@kjelgava.lv

Bērnu studijas dalībnieki iestudē detektīvsižetu

Jelgavas Jaunā teātra bērnu studijas dalībnieki jaunajā izrādē izmeklēs dīvainus notikumus skolā, kad ir pazudis klases biedrs, radušās aizdomas par spoku un, svarīgākais, bez vēsts meklēšanā izsludināti saldumi. Kā viņi ar to tiks galā un cik viegli, vai grūti būs atklāt skolā notikušos noziegumus, redzēsim jaunajā izrādē “Degungalā”. Kā vēsta nosaukums, vainīgais vienmēr ir izmeklētāja degungalā vai acupriekšā, bet tas nemazina izmeklēšanas spriedzi un negaidītos pavērsienus.

Detektīvs vai iztēle?

“”Degungalā” ir stāsts par to, cik plaša ir bērnu fantāzija, ne tikai atklājot, bet arī radot potenciālos pārpratumus, iekļūstot negaidītās situācijās un atrodot visneiedomājamākos iemeslus un likumsakarības, kāpēc kāds notikums kļūst detektīvsižeta vērts”, stāsta lugas autors un režisors Rihards Gāle.

Izrādē “Degungalā” darbība notiek skolā, kur dažādu klašu skolēni katrs no sava skatu punkta mēģina radīt un atrisināt “noziegumus”. Visi stāsti krustojas, radot neticamu jucekli un pārpratumu virkni, kas mazos detektīvus ieved gan komiskās, gan nopietnās situācijās, bet vienmēr un visur beigas ir laimīgas.

Izrāde vai filma?

“Iestudējumā izmantoti video materiāli, kurus kopā ar bērnu studijas dalībniekiem filmējām skolā. Bērniem bija iespēja apgūt jaunu izrādes iestudēšanas elementu, kad dzīvajā darbībā uz skatuves ienāk arī video materiāli.” nelielu ieskatu izrādes tapšanas gaidā sniedz R. Gāle.

Aizraujošais detektīvsižets “Degungalā” skatītājiem piedāvās sižetisku spriedzi un noslēpumu, kas atklāsies tikai izrādes finālā.


Biļetes iegādājamas – Jelgavas kultūras namā vai k/n “Rota” stundu pirms izrādes

Der zināt

item.icon.alt Valoda
Latviešu

Papildinfo

Rīkotājs
Jelgavas Jaunais teātris

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka