Jelgavas Bigbenda koncerts modernos ritmos "FUNKY BIG BAND"
Koncerts

Jelgavas Bigbenda koncerts modernos ritmos "FUNKY BIG BAND"

Laiks
10. Maijs, Piektdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 6 - 10
Pievienot
kalendāram
2019-05-10 19:00:00 2019-05-10 19:00:00 Europe/Riga Jelgavas Bigbenda koncerts modernos ritmos "FUNKY BIG BAND" Jelgavas bigbends pavasara koncertā uzstāsies kopā ar austriešu Hammond ērģeļu virtuozu Rafaelu Vresnigu un dziedātāju Elzu… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Jelgavas bigbends pavasara koncertā uzstāsies kopā ar austriešu Hammond ērģeļu virtuozu Rafaelu Vresnigu un dziedātāju Elzu Rozentāli!

Arī šogad uz savu pavasara koncertu Jelgavas bigbends aicina ārzemju mākslinieku, kas šoreiz būs izcilais Hammond ērģeļu virtuozs, džeza, blūza, fanka un soul mūzikas meistars, austrietis RAFAELS VRESNIGS. Viņš ieskaņojis 20 albumus, uzstājies teju visos kontinentos un ar savu spēli jau apbūris arī Latvijas klausītājus. Vairākkārt atzīts par “Gada labāko ērģelnieku” prestižajā amerikāņu džeza žurnāla DownBeat kritiķu aptaujā, taču Rafaels ne tikai izcili pārvalda iespaidīgo instrumentu, bet arī aranžē un komponē. 

Kopā ar Jelgavas bigbendu būs arī dziedātāja ELZA ROZENTĀLE – māksliniece ar unikālu un Latvijas muzikālajai videi neraksturīgi spēcīgu vokālu, kurā samtainais tembrs mijas ar etno dziedājuma pamatīgumu un jaudu. Ilggadēji piedalījusies režisora Viktora Runtuļa veidotajos Cabaret koncertuzvedumos, koncertē ar etno-džeza grupu “Bur Mani”, dzied džezu un populāro mūziku.

JELGAVAS BIGBENDS ir viena no Latvijas džeza mūzikas pamatvērtībām – profesionālu mūziķu apvienība ar vēsturi un tradīcijām kopš 1991. gada. Visu līdzšinējo pastāvēšanas laiku bigbenda mākslinieciskais vadītājs un diriģents ir Raitis Ašmanis, kas kolektīva uzmanības lokā galvenokārt izceļ džeza standartus un populāru ārzemju un latviešu komponistu mūziku.

Koncertā piedalās:

Jelgavas bigbends

Solisti: Rafaels Vresnigs (Raphael Wressnig), Austrija – Hammond B3 ērģeles

Elza Rozentāle – vokāls

Koncertu vada Anete Ašmane

Koncerta mākslinieciskais vadītājs Raitis Ašmanis

Programmā: džeza klasika Rafaela Vresniga aranžējumos un viņa oriģinālskaņdarbi Hammond ērģelēm un bigbendam

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka