Humora šovs - koncerts “Jaunās Krievu Večiņas”
Izrāde

Humora šovs - koncerts “Jaunās Krievu Večiņas”

Laiks
19. Marts, Otrdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
Izpārdots!
Pievienot
kalendāram
2019-03-19 19:00:00 2019-03-19 19:00:00 Europe/Riga Humora šovs - koncerts “Jaunās Krievu Večiņas” Savos koncertos duets „JAUNĀS KRIEVU VEČIŅAS” ar jautrām scēniņām un muzikāliem priekšnesumiem ne tikai smīdina publiku, bet arī kļūst par piemēru… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Savos koncertos duets „JAUNĀS KRIEVU VEČIŅAS” ar jautrām scēniņām un muzikāliem priekšnesumiem ne tikai smīdina publiku, bet arī kļūst par piemēru pozitīvas attieksmes veidošanai pret dzīvi. Par piemēru, kā ar humoru un pozitīvu attieksmi pārvarēt dzīves grūtības un problēmas.

Dueta dalībnieki Matrjona (Sergejs Čvanovs) un Cvetoček (Igors Kasilovs) ne tikai ir komiķi, bet arī talantīgi aktieri un režisori. Viņiem izdodās atturēties no vulgaritātes un iekarot publikas sirdis ar smalku humoru, ironiju un jokiem, kuri ir saprotami ikvienam.

„JAUNĀS KRIEVU VEČIŅAS” uzjautrinās publiku ar anekdotēm, parodijām, dziesmām un dejām. Aktieri, kuri ir pelnījuši atzinību komiskajā žanrā no miljoniem krievvalodīgās pasaules pielūdzējiem, gaida Jūs ar saviem labākajiem priekšnesumiem.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka