Humora šova "Greizais Spogulis" autori un izpildītāji ar programmu "JAUTRI DZĪVOJAM!"
Izrāde

Humora šova "Greizais Spogulis" autori un izpildītāji ar programmu "JAUTRI DZĪVOJAM!"

Laiks
17. Aprīlis, Otrdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 12 - 26
Pievienot
kalendāram
2018-04-17 19:00:00 2018-04-17 21:00:00 Europe/Riga Humora šova "Greizais Spogulis" autori un izpildītāji ar programmu "JAUTRI DZĪVOJAM!" JAUTRI DZĪVOJAM!  17. aprīlī Jelgavas Kultūras namā uzstāsies pazīstamā humora šova "Greizais spogulis" ("Кривое зеркало") autori… Lielā zāle info@kjelgava.lv

JAUTRI DZĪVOJAM! 

17. aprīlī Jelgavas Kultūras namā uzstāsies pazīstamā humora šova "Greizais spogulis" ("Кривое зеркало") autori un izpildītāji.

Jautras častuškas izpildīs Nikolajs Bandurins, kura tēla neatņēmamā sastāvdaļa noteikti ir koncertīna, un viņa jaunais skatuves kolēģis - pianists Oļegs Mihailovs. Ar tēlu dažādību un spilgtumu monologos variēs Natālija Korosteļova un Jurijs Hvostovs, kas jau kopš 1998. gada sadarbojas ar citiem humoristiem, rakstot ne tikai scenārijus tādiem raidījumiem, kā "Anšlags" ("Аншлаг"), "Kiskina māja"("Кoшкин дом") un "Greizais spogulis" ("Кривое Зеркало"), bet arī jokus pazīstamākajiem Krievijas humoristiem. Un, protams, ar savu iekšējo šarmu un inteliģento humoru skatītājus apburs Lions Izmailovs - talantīgs krievu satīriķis, rakstnieks un scenārists.

 

Der zināt

item.icon.alt Valoda
Krievu

Papildinfo

Rīkotājs
Maketika, SIA

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka