Fiksiku šovs "Uzmanīgi, Fiksiki!"
Izrāde

Fiksiku šovs "Uzmanīgi, Fiksiki!"

Laiks
18. Aprīlis, Trešdiena, 18:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 8 - 15
Pievienot
kalendāram
2018-04-18 18:00:00 2018-04-18 20:00:00 Europe/Riga Fiksiku šovs "Uzmanīgi, Fiksiki!" Uz Jelgavas Kultūras nama skatuves bērni atkal varēs satikt iemīļotos multiplikācijas seriāla “Fiksiki” varoņus un pat paspēlēties ar viņiem!!! Lielā zāle info@kjelgava.lv

Uz Jelgavas Kultūras nama skatuves bērni atkal varēs satikt iemīļotos multiplikācijas seriāla “Fiksiki” varoņus un pat paspēlēties ar viņiem!!!

Taču Fiksiki ir tik maziņi – vai tos izdosies saskatīt uz skatuves? Bez panikas! Mums palīdzēs profesors Ģēnijs Čudakovs. Viņš ir izgudrojis apbrīnojamu ierīci, kas var palielināt priekšmetus un pat dzīvas būtnes vairākās reizēs. Simka un Noliks sākumā nedaudz baidijās piedalīties eksperimentā – bet vēlak uzdrošinās.. un protams, to neviens noželo! 

Tā ir izrāde - notikums: tā ļaus ikvienam bērnam piedalīties fiksiku pārsteidzošajos piedzīvojumos tieši izrādes laikā. Karts mazulis būs ierauts izrādes darbību virpulī un sajutīs sevi kā vajadzīgu un neaizstājamu. 

Palīdzēs arī jautras un aizraujošas fiksiku dziesmas, kura var dziedāt visa zāle kopā.

Multfilmas un dziesmas – tas ir lieliski! Bet skatītājiem tā gribas iepazīties ar fiksikiem tuvāk! Un ja nu Fiksiki kļūs par izrādes varoņiem? Tad apvienosim visu to kopā un iznāks brīnišķīgs pasākums «Fiksi – Šovs»!

Bērniem līdz 5 gadu vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka