Dzintara Čīčas jubilejas koncerts “Bučas visiem”
Koncerts

Dzintara Čīčas jubilejas koncerts “Bučas visiem”

Laiks
23. Februāris, Piektdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 9 - 15
Pievienot
kalendāram
2018-02-23 19:00:00 2018-02-23 21:00:00 Europe/Riga Dzintara Čīčas jubilejas koncerts “Bučas visiem” 23.februārī plkst.19.00 ar savu 25 gadu jubilejas koncertprogrammu “Bučas visiem” viesosies iemīļotais dziedātājs Dzintars Čīča.  Lielā zāle info@kjelgava.lv

23.februārī plkst.19.00 ar savu 25 gadu jubilejas koncertprogrammu “Bučas visiem” viesosies iemīļotais dziedātājs Dzintars Čīča. 

Kaut arī solists nu jau ir brašs jauns vīrietis, vēl aizvien klausītāji viņu dēvē par mazo Dzintariņu un viņa solokoncerti pulcē pilnas zāles visā Latvijā. Gluži kā pirms 15 gadiem, kad Latvija Čīču iepazina Raimonda Paula koncertos, Bērnu Eirovīzijā un Latvijas Šlāgeraptaujā. 


Visu laiku populārākās Dzintara Čīčas dziesmas, kā arī jaunāko laiku hīti būs koncertprogrammas “Bučas visiem” repertuārā - “Nāc un dziedi”, “Par to”, “Tu esi vasarā”, “Likteņlīnijas” u.c. Neizpaliks arī klausītāju iemīļotās čigānu romances. Kopā ar solistu muzicēs instrumentālā grupa pianista Anatolija Livčas vadībā, bet koncertu vadīs Čīčas uzticamais mūzikas draugs Kaspars Antess.


“Man paliek 25, bet uz skatuves esmu 15 gadus. Šādā nozīmīgā brīdī man ir svarīgi būt kopā ar saviem klausītājiem, kuru atzinību es vērtēju augstāk par balvām un diplomiem,” tā pirms sava jubilejas koncerta atzīst Čīča. 
 

Der zināt

item.icon.alt Valoda
Latviešu

Papildinfo

Rīkotājs
Koncertu Paradīze, Biedrība

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka