COMEDY LATVIA: "VESELS BARS KOMIĶU"
Izrāde

COMEDY LATVIA: "VESELS BARS KOMIĶU"

Laiks
5. Novembris, Ceturdiena, 20:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 15 - 17
Pievienot
kalendāram
2020-11-05 20:00:00 2020-11-05 20:00:00 Europe/Riga COMEDY LATVIA: "VESELS BARS KOMIĶU" Comedy Latvia – tas ir Rūdolfs Kugrēns, Edgars Bāliņš, Jānis Kreičmanis, Aleksandrs Guzenko, Kalvis Troska, Jack Everitt un Denis Tulpe -… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Comedy Latvia – tas ir Rūdolfs Kugrēns, Edgars Bāliņš, Jānis Kreičmanis, Aleksandrs Guzenko, Kalvis Troska, Jack Everitt un Denis Tulpe - jeb, īsāk sakot, tas ir Vesels Bars Komiķu, kuri rudens otrajā pusē ar Stand-up komēdiju dosies uz Tavu pilsētu. Uz pāris pasākumiem pievienosies arī jaunie komiķi Kaspars Žilins un Daniels Purviņš.

Ir dzirdēts, ka smiekli pagarina mūžu – tādā gadījumā apmeklējot Comedy Latvia tūres pasākumus mēs varam (vai nevaram) apsolīt Jums dzīvot mūžīgi. Taču tas ko mēs varam garantēt, ir krāsaina kompānija ar Latvijas labākajiem komiķiem: stand-up scēnas celmlaužiem, kā arī jaunajiem talantiem. Kas zina - iespējams esam Vesels Bars Komiķu tieši tāpēc, ka smiekli ir vislabākās zāles?

Tūres ietvaros notiks 10 uzstāšanās 9 dažādās pilsētās ieskaitot Rīgu, Jelgavu, Jēkabpili, Liepāju, Ventspili, Dobeli, Saldu, Valmieru un Cēsis. Uz katru pilsētu būs dažāds 4 komiķu sastāvs, ar nemainīgu Rūdolfu Kugrēnu.


Aicinām pasākuma apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju 2m distanci, roku higiēnu. Izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja noteikta jebkāda veica izolācija.

Uz pasākumiem ar personalizētām biļetēm apmeklētāji aicināti ņemt līdz personu apliecinošus dokumentus, kas būs jāuzrāda pie ieejas norises vietā. Informējam, ka pasākuma organizators var veikt personas datu apstrādi.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka