Andas Dzenītes gleznu izstāde “Imagine*”
Izstāde

Andas Dzenītes gleznu izstāde “Imagine*”

Laiks
8. Janvāris - 31. Janvāris
Vieta
2. stāva foajē
Cena
Ieeja bez maksas
Pievienot
kalendāram
2019-01-08 09:00:00 2019-01-31 09:00:00 Europe/Riga Andas Dzenītes gleznu izstāde “Imagine*” Andas Dzenītes gleznu izstāde “Imagine*” ir aicinājums pievienoties iztēles ceļojumam - skatīt reālas un ne tik reālas ainas, kuru… 2. stāva foajē info@kjelgava.lv

Andas Dzenītes gleznu izstāde “Imagine*” ir aicinājums pievienoties iztēles ceļojumam - skatīt reālas un ne tik reālas ainas, kuru iedvesmas avots ir daba ar tās neizsmeļamo formu, krāsu un izpausmju bagātību. Izstādē skatāmas 20 gleznas, kas lielākoties tapušas 2018. gadā.

A.Dzenīte sāka nodarboties ar gleznošanu pirms diviem gadiem, pašmācības ceļā eksperimentējot ar dažādām tehnikām. 2017. gadā industriālajā kafejnīcā “Andalūzijas suns” bija skatāma A. Dzenītes pirmā, nelielā ekspozīcija. Šobrīd mākslinieces darbi pieejami jauno mākslinieku interneta platformā www.startupart.lv, kā arī interneta mākslas galerijā www.saatchiart.com.

“Lai arī neesmu profesionāla māksliniece, mans ikdienas darbs saistīts ar leļļu teātri un gleznošana ir “tikai” hobijs, ceru veltīt tai arvien vairāk laika, lai izkoptu un attīstītu tehniku un atrastu savu māksliniecisko rokrakstu.”

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka