Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde "Kamēliju dāma"
Izrāde

Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde "Kamēliju dāma"

Laiks
18. Janvāris, Ceturdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 6 - 8
Pievienot
kalendāram
2018-01-18 19:00:00 2018-01-18 21:00:00 Europe/Riga Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde "Kamēliju dāma" Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde “Kamēliju dāma” ir aizkustinošs stāsts par kurtizāni, kuras dzīvi žilbinoši izgaismoja un… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde “Kamēliju dāma” ir aizkustinošs stāsts par kurtizāni, kuras dzīvi žilbinoši izgaismoja un negaidīti sadedzināja īstu jūtu pēkšņi uzliesmojusī uguns. Viņa dzīvoja kā grēciniece, bet nomira kā svētā, ar savu dzīvi cenzdamās atbildēt uz mūžseno jautājumu, kas ir patiesa mīlestība. Kamēliju dāma ir nemirstīgs tēls, kas bijusi reāla sieviete, īstajā vārdā Marija Diplesī. Marija gāja bojā 23 gadu vecumā un īsajā mūžā paguva iemirdzēties kā zvaigzne, spēdama ar savu personības šarmu valdzināt daudzu ievērojamu vīriešu prātu un sirdi. Viens no tiem bija Aleksandrs Dimā (dēls), kurš vēlāk radīja sava dziļā pārdzīvojuma romānu “Kamēliju dāma”. Romānu, kurā attēlots daudz no paša A.Dimā dzīves un ar kuru viņš guva pēkšņu un spožu slavu, rakstnieks arī pārstrādāja tāda paša nosaukuma lugā, kuras pirmizrāde notika Parīzē pirms 145 gadiem.

Režisors Arvīds Matisons.

Galvenajās lomās: Santa Bērziņa, Gatis Vāczems, Roberts Avots. Izrādes horeogrāfiskajos skatos piedalās Tautas deju ansambļa “Lielupe” dejotāji. 

Der zināt

item.icon.alt Valoda
Latviešu

Papildinfo

Rīkotājs
Ādolfa Alunāna teātris SIA

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka